hlavička pro web.jpg

ARCHIV 2015

logo-300dpi-BARVA.png
Projekt "Red Hot Chili Peppers revival" vznikl na základě dlouholeté myšlenky interpretace skladeb Red Hot Chili Peppers.

My, členové "RHCP revival" jsme velkými "FANS" Red Hot Chili Peppers a založením tohoto projektu bychom rádi vzdali uznání tvorbě, která do značné míry ovlivnila naše vnímání rockové hudby.

Cílem je co nejpřesnější podání nejznámějších skladeb kapely. Naše „Live“ vystoupení a většina hudebních forem skladeb je přebírána ze slavných koncertů (např. Live at Slane Castle).
4.jpg
6.jpg
logo_black.png
profil_bez_textu.jpg
Hudební skupiny P!nk Tribute vznikla v roce 2011 jako pocta celosvětově známé zpěvačce a skladatelce P!NK. Jedná se o jedinečný projekt v České republice, který v rámci svých koncertních vystoupení prezentuje nejznámější hity této populární zpěvačky. Těšit se tak můžete například na divočejší skladby jako So What a Who Knew nebo na akustické pecky jako Dear Mr. President a I Don’t Believe You. Skupina P!nk Tribute je tvořena !vetou Machovou (zpěv), Davidem Řehákem (elektrická a akustická kytara), Janou Šimarovou (bicí nástroje), Kateřinou Rašíkovou (vokály) a Honzou Němcem (basová kytara).
LOGO.jpg
photo33.jpg
bez názvu.png
dc-sluknov-festival-kralovstvi-2012_galerie-980.jpg
Kapela OZZY OSBOURNE REVIVAL - Praha vznikla na podzim roku 2003. První koncert se uskutečnil v klubu Kain v Praze v březnu 2004.Repertoár tvoří nejen skladby ze sólové dráhy Ozzyho (Perry Mason, Dreamer, Crazy Train atd.), ale i skladby ze slavného období Black Sabbath (War Pigs, Paranoid atd.). Skupina odehrála během své existence mnoho koncertů po celé ČR, ale i v zahraničí a setkala se především s kladnou reakcí publika. Díky OZZY OSBOURNE REVIVAL - Praha můžete zažít pocit, že k Vám přijel skutečný Ozzy a to nejen zásluhou věrohodného image a hlasu frontmana kapely, ale i hudebních výkonů ostatních členů.
WV Revival - Profilove foto.jpg
P6010278.jpg
P1070312.JPG
P1070287.JPG
Wanastowi Vjecy Revival (Bílina) se snaží šířit tvorbu a poslání své originální předlohy a vzdává tak čest této výrazně specifické a neopomenutelné ikoně české hudební scény, kterou Wanastowi Vjecy bezesporu jsou. Repertoár skupiny je postaven především na prověřených hitech staršího data (např. Sbírka zvadlejch růží, Tak mi to teda nandey, Vlkodlak, Andělé, atd.), neopomíná však ani písně z aktuálního alba Letíme na wenuši či šlágry jako Dotknu se ohně a Panic - od skupiny Lucie, kteréžto členem Robert Kodym také je.
Ačkoli se skupina Wanastowi Vjecy Revival v některých aspektech nevyhýbá zásadním stylizačním prvkům, neklade si za cíl ve všech detailech imitovat originál a není v zájmu kapely, aby ji někdo s originálem srovnával. Prvořadé je, aby si posluchači z koncertu odnesli příjemné pocity. Základní filozofií skupiny Wanastowi Vjecy Revival je reprodukce písní kapely Wanastowi Vjecy se správnou rockovou syrovostí a energií, která provází všechna vystoupení originální party kolem Roberta Kodyma.
LOGO PRO WEB.jpg
362617.jpg
10447393_840507799333426_4204862866845183943_n.jpg
Kapela Bruce Dickinson & Iron Maiden revival vznikla začátkem roku 2003 seskupením většiny bývalých členů Otrokovické kapely Sohrock a přijetím dvou nových členů. Za bicí zasedl Tomáš Kašpar, který se jako muzikant vrátil k hraní po 15-ti letech a podává pro nás neuvěřitelné výkony. Baskytarista Karel Ondřich je bývalým členem "Sohrocku" stejně jako první kytarista Petr Vašát. Za mikrofon se postavil Franta Kašpar, hlavní tahoun a "kapelník" sestavy. Druhým, novým a zároveň nejmladším členem se stal kytarista Petr Bernatík.
Po několika odehraných koncertech Petr Bernatík opouští kapelu a odjíždí pracovně do Anglie. Kapela zhruba na půl roku nekoncertuje. Druhý dech banda nabírá teprve po vstupu nového kytaristy Petra Pláška. Ten v létě roku 2008 pro nedostatek času odchází a na jeho místo nastupuje Zdeněk Gunčík.
Začátkem roku 2009 se přidávají do repertoáru hity Iron Maiden a v květnu měníme svůj název na Iron Maiden & Dickinson revival a zahajujem tak novou éru. Na vystoupeních se tak můžete těšit jak na pecky od Iron Maiden a taky na neméně slavné hity Bruce Dickinsona z jeho sólového působení.
Napište nám.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one